Kurumsal

Sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışıyor ve gelişiyoruz.
Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, dürüstlük, ulaşılabilirlik ilkelerimiz doğrultusunda büyümeye devam ediyoruz.

Geçmişten günümüze sigortacılık sektörüne farklı bir bakış açısı getiren firmamız profesyonel kadrosu ve çağdaş yaklaşımı ile Türkiye’de lider aracı kurumlar arasında olmanın gururunu yaşamaktadır.

Kurumsal

Amacımız

Müşteri memnuniyetini devamlılığını sağlayıp en iyi hizmeti vererek, kurumsal yapımızla sigortacılık sektöründeki öncü şirketleri arasındaki yerimizi korumaktır.

Kurumumuz, tüm sigorta branşlarında sunmuş olduğu hizmetlerinin ağını ve uzmanlığını da, Lloyds sendikaları de dahil olmak üzere birçok uluslararası sigorta ve reasürans marketleri ile yaptığı ile stratejik işbirliği anlaşmaları ile arttırmış bulunmaktadır.

Kurumumuz, tüm sigorta branşlarında ve tüm reasürans faaliyetlerinde işletmenizin sigortalanma sürecinin her aşamasında aktif ve etkili bir yönetim yaklaşımını benimser. Bu yaklaşım, sigortalanması zor olan özel riskler ya da yurtdışı Türk menfaati olan muhteviyatı da yönetecek şekilde, riskin ön analizinden, riskin iyileştirilmesi, teminat dizaynı, poliçeleştirme, etkin operasyonal ve hasar yönetimi gibi önemli temel unsurları mükemmelleştirmeyi amaçlar.